POZNAJ NAS

Ciocia Marta

Dyrektor Placówki, nauczyciel kontraktowy, coach, psycholog dziecięcy

Jest osobą otwartą, uśmiechniętą i energiczną. Każdego dnia uczy się od dzieci czerpać radość z najprostszych rzeczy, a ich uśmiech to najlepsza nagroda za codzienny wysiłek. Uważa, że warto włożyć w pracę wiele trudu, by później na twarzy choć na chwilę pojawił się uśmiech. W czasie wolnym lubi podróże dalekie i bliskie, teatr oraz wycieczki rowerowe

Ciocia Olga

Dyrektor Pedagogiczny, nauczyciel kontraktowy.

Pracę z dziećmi traktuje jako misję. Jest ogromnym wsparciem dla rodziców, świetnie rozumie potrzeby dzieci. Ukończyła wiele kursów: Metodę Dobrego Startu M.Bogdanowicz, Metodę Projektó Badawczych, Terapię Ręki, Metodę Ruchu Rozwijającego wg Weroniki Sherbon, Trening Umiejętności Rodzicielskich wg Thomasa Gordona. Prywatnie jest szczęśliwą mamą dziewięcioletniej córki.

Ciocia Sylwia

Nauczyciel grupy przedszkolnej.

Studia wyższe UKSW Wydziału Nauk Pedagogicznych, doświadczona w nauczaniu dzieci języka angielskiego w Polsce i za granicą stosując metodę immersji językowej, o której pisała w swojej książce pt. „Zakres kompetencji społecznych dzieci dwujęzycznych”. Zwolenniczka naturalizmu pedagogicznego oraz swobodnego wychowania. Miłośniczka podróży, puzzli i zdrowej kuchni. Prywatnie szczęśliwa mama małej Marselin.

Ciocia Marta

Nauczyciel w grupie przedszkolnej.

Jest osobą ciepła, otwartą i zawsze pełną chęci do pracy. Szybko nawiązuje kontakt z dziećmi, inspiruje ją ich otwartość, spontaniczność i ciekawość świata. Jako nauczyciel rozwija kreatywność u dzieci oraz wzmacnia ich mocne strony. Największym sukcesem jest obserwowanie postępów jakie dzieci czynią każdego dnia.

Ciocia Agnieszka

Ciocia Agnieszka - nauczyciel języka angielskiego, instruktor gimnastyki korekcyjnej.

Dba o właściwą postawę naszych dzieci i rozwój ruchowy. W nauczaniu wykorzystuje sprawdzone i skuteczne metody polegające na maksymalnym zaktywizowaniu dzieci poprzez szereg różnego rodzaju działań takich jak: zabawy ruchowe, gotowanie, śpiewanie, słuchanie i oglądanie bajek. Praca z dziećmi jest jej pasją. Miłośniczka podróży i dobrej kuchni. Prywatnie mama 6 letniej Heleny.

 

Ciocia Małgosia

Opiekun w grupie żłobkowej Uwielbia pracę z dziećmi, sprawia jej ona wiele radości, a postępy maluchów motywują ją do ciągłego rozwoju. Podczas codziennych zajęć dba o stworzenie przyjaznej atmosfery, dzięki zabawom ruchowym i muzycznym. Jest osobą kreatywną i pomysłową. Ciocia Małgosia w naszym Przedszkolu prowadzi zajęcia plastyczne oraz zabawy sensoryczne. Prywatnie mama 3 dzieci Weroniki, Bartka i Igora.

Lorum ipsum

This is just placeholder text.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych