POZNAJ NAS

Dyrektor 

mgr Marta Cieślak

Dyrektor Placówki, nauczyciel kontraktowy, coach, psycholog dziecięcy

Magister Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, absolwentka Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej w Ateneum Szkole Wyższej w Gdańsku. W nauczaniu dzieci stawia na rozwój inteligencji emocjonalnej wykorzystując wiedzę, którą zdobyła podczas licznych szkoleń i warsztatów. Jako wychowawca i Psycholog stara się ukazać przedszkolakom świat pełen szacunku i wzajemnej tolerancji. W swojej pracy ceni indywidualne podejście do każdego dziecka i  kontakt z rodzicami. Uważa że zaangażowanie z obu stron jest niezbędne aby uzyskać najlepszy efekt terapeutyczny. Jest osobą otwartą, uśmiechniętą i energiczną. Każdego dnia uczy się od dzieci czerpać radość z najprostszych rzeczy, a ich uśmiech to najlepsza nagroda za codzienny wysiłek. Uważa, że warto włożyć w pracę wiele trudu, by później na twarzy choć na chwilę pojawił się uśmiech. W czasie wolnym lubi podróże dalekie i bliskie, teatr oraz wycieczki rowerowe.

Psycholog 

Monika Dradrach

Absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, magister psychologii. Ukończyła również Studium Pomocy Psychologicznej i Socjoterapii. Od 2008 roku zdobywa doświadczenie w pracy z Dziećmi w wieku przedszkolnym oraz współpracy z ich rodzicami. Cały czas podnosi swoje kwalifikacje uczęszczając na warsztaty, kursy i szkolenia. W 2015 roku ukończyła szkolenie "Szkoła dla Rodziców i Wychowawców" i zaczęła prowadzić szkolenia dla Rodziców. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Absolwentka Logopedii z Audiologią Wydziału Humanistycznego na Uniwersytecie Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie. Ukończyła liczne szkolenia które pozwoliły jej pogłębić wiedzę z diagnozy, terapii i profilaktyki logopedycznej. Pani Aleksandra posiada trzyletnie doświadczenie logopedyczne które uzyskała pracując w Przedszkolu i Żłobku Integracyjnym.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ciocia Marta

Nauczyciel w grupie przedszkolnej

 

Absolwentka Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej na Wydziale Nauk Społecznych WSM w Warszawie. Ukończyła kurs "Terapia poprzez zabawę" oraz "Usprawnianie motoryki małej- ćwiczenia ręki". W Krokodylku wychowawca w grupie dzieci 5 letnich. W swojej pracy jest wymagająca i konsekwentna wobec dzieci, jednocześnie jest osobą ciepłą i przyjazną. W kontaktach z rodzicami jest bardzo otwarta i stawia na współpracę, która ma duży wpływa na prawidłowy rozwój dziecka. Jako nauczyciel rozwija kreatywność u przedszkolaków i wzmacnia ich mocne strony. W codziennej pracy inspiruje ją niezwykła spontaniczność i ciekawość świata dzieci. W wolnym czasie interesuje się krawiectwem, lubi gotować oraz aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paulina Walczuk

Nauczyciel języka angielskiego

 

Absolwentka Filologii Angielskiej w Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Posiada kursy i szkolenia, dzięki którym wprowadza do swoich zajęć wiele ciekawych aktywności. Stawia na nauczanie przez zabawę, dzięki czemu zajęcia są nie tylko atrakcyjne i ciekawe dla dzieci, ale również bardzo efektywne. Jest osobą bardzo energiczną i ciepłą. W wolnym czasie pogłębia swoją wiedzę z dziedziny języka angielskiego, gotuje, a także jeździ na wycieczki rowerowe.

Ciocia Małgosia

Opiekun w grupie żłobkowej 

Uwielbia pracę z dziećmi, sprawia jej ona wiele radości, a postępy maluchów motywują ją do ciągłego rozwoju. Podczas codziennych zajęć dba o stworzenie przyjaznej atmosfery, dzięki zabawom ruchowym i muzycznym. Jest osobą kreatywną i pomysłową. Ciocia Małgosia w naszym Przedszkolu prowadzi zajęcia plastyczne oraz zabawy sensoryczne. Prywatnie mama 3 dzieci Weroniki, Bartka i Igora.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Logopeda

Aleksandra Abramek

Absolwentka Logopedii z Audiologią Wydziału Humanistycznego na Uniwersytecie Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie. Ukończyła liczne szkolenia które pozwoliły jej pogłębić wiedzę z diagnozy, terapii i profilaktyki logopedycznej. Pani Aleksandra posiada trzyletnie doświadczenie logopedyczne które uzyskała pracując w Przedszkolu i Żłobku Integracyjnym.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych