EDUKACJA JĘZYKOWA

Edukacja językowa od najmłodszych lat pozytywnie wpływa na wszechstronny rozwój dziecka. Przedszkolaki najlepiej uczą się poprzez zabawę, przez co poszerzamy ich zdolności językowe a także wspomagamy pamięć.

Uczenie się języka we wczesnym wieku, rozwija drogi w korze mózgowej i bardzo silnie stymuluje rozwój ogólnej inteligencji. Im dziecko jest młodsze, tym łatwiej i bardziej naturalnie przychodzi mu przyswajanie języka obcego. Rozpoczynając naukę we wczesnym okresie dzieciństwa, łatwiej będzie odnosić sukcesy podczas szkolnych lekcji.

Edukacja językowa wpływa na rozwój intelektualny, społeczny i emocjonalny, dzięki temu rozwijamy myślenie u dziecka i doskonalimy pamięć. Nauczyciel wychowania przedszkolnego ma za zadanie przede wszystkim osłuchać dzieci z językiem obcym. Podczas zajęć wykorzystujemy różne metody angażujące dzieci w zajęcia: słuchanie opowiadań, nauka wierszyków i piosenek a nawet odgrywanie krótkich przedstawień. Formy pracy ukierunkowane są na rozwijanie aktywności dziecka oraz są dostosowane do indywidualnych potrzeb i zainteresowań.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych