EDUKACJA SPORTOWA

Zajęcia ruchowe mają bardzo duże znaczenie dla rozwoju fizycznego i umysłowego dzieci. Gry i zabawy ruchowe są najciekawszą formą zajęć, w której wszyscy chętnie biorą udział kształtując w ten sposób świadomość własnego ciała.

W Krokodylku korzystamy ze starannie dobranych metod oraz ćwiczeń ukierunkowanych na harmonijny rozwój dziecka. Gimnastyka korekcyjna dla przedszkolaków odbywa się raz w tygodniu, jednak zachęcamy naszych podopiecznych do codziennej aktywności fizycznej poprzez swobodne zabawy i zorganizowane konkursy. Każdy dzień zaczynamy poranną gimnastyką wprowadzając w ten sposób przedszkolaki w dobre samopoczucie.

Organizowane przez nas zawody sportowe uczą dzieci porozumienia się między sobą, opanowania, zdrowej rywalizacji oraz zespołowego współdziałania w grupie. Promienny uśmiech zawodników jest największą nagrodą dla trenera i nauczycieli. Nasze przedszkolaki już od najmłodszych lat, uczą się zdrowych nawyków, rozwijają umiejętności sportowe oraz kształtują sprawność fizyczną. Wierzymy w to, że dzieci które pokochają sport będą w przyszłości aktywne.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych